Son Güncelleme: 3 gün önce
Eser Eczanesi logo

Eser Eczanesi


0
  • Manisa - Turgutlu
  • 02363123637
  • ÖZYURT MAH.ŞEHİTLER YOLU SOKAK NO:22/A CUMA PAZARI YOLU ÜZERİNDE, CAMİÖNÜ MEVKİ,KONAKÖNÜ, 2 NOLU SAĞLIK OCAĞI KARŞISI
  • 1007
  • Yorum Yap
(0)

Turgutlu ilçesi (Manisa) Eser Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Eser Eczanesi Manisa ili Turgutlu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Eser Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Eser Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Eser Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eser Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Eser Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Nisan 2024 Salı Manisa Turgutlu Nöbetçi Eser Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Eser Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Eser Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Eser Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Eser Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Eser Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Eser Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Eser Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Eser Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Manisa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Manisa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gümüş Eczanesi

Merkez ilçesi (Manisa) Gümüş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ahmetli Kıvanç Eczanesi

Ahmetli ilçesi (Manisa) Ahmetli Kıvanç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şeker Eczanesi

Selendi ilçesi (Manisa) Şeker Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Derman Eczanesi

Alaşehir ilçesi (Manisa) Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.